Kontakta oss

Det finns mängder med bra anledningar varför du ska ta kontakt med oss. Vill du veta mer om vår app för hundägare? Eller visa att ditt företag jobbar för en bättre miljö? Du kanske t.o.m. jobbar på en kommun som vill erbjuda sina invånare gratis hundpåsar? Tveka inte, hör av dig!

6 + 10 =

Vårt säljteam

Sara Släryd

Sara Släryd

Team Partner

Telefon: +46 (0)346-734 716
Email: sara.slaryd@tikspac.se

Hampus Sevholt

Hampus Sevholt

Account Manager

Telefon: +46 (0)346-734 711
Email: hampus.sevholt@tikspac.se

Mariette Larsson

Mariette Larsson

Team Partner

Telefon: +46 (0)346-734 702 Email: mariette.larsson@tikspac.se

Ulf Nilsson

Ulf Nilsson

Team Partner

Telefon: +46 (0)346-734 692
Mobil: +46 (0)709-23 96 13
Email: ulf.nilsson@tikspac.com

Bertil Berglund

Bertil Berglund

Team Partner

Telefon: +46 (0)346-734 705
Mobil: +46 (0)708-24 41 14 Email: bertil.berglund@tikspac.se

Alexandra Binnberg

Alexandra Binnberg

Team Partner

Telefon: +46 (0)346-734 708
Email: alexandra.binnberg@tikspac.se

Arnel Smajlovic

Arnel Smajlovic

Team Partner

Telefon: +46 (0)346 734 694
Mobil: +46 (0) 767 68 57 00
Email: arnel.smajlovic@tikspac.se

Management

Stefan Arvidsson

Stefan Arvidsson

VD

Telefon: +46 (0)346-734 721
Mobil: +46 (0)700-48 56 37 Email: stefan.arvidsson@tikspac.com

Daniel Hansson

Daniel Hansson

Försäljningschef Norden

Telefon: +46 (0)346-734 690
Mobil: +46 (0)72-25 20 665
Email: daniel.hansson@tikspac.se   

Johan Nilsson

Johan Nilsson

Ekonomichef

Telefon: +46 (0)346-734 703
Mobil: +46 (0)705-86 80 45
Email: johan.nilsson@tikspac.com

Administration

Susanne Stormåhsen

Susanne Stormåhsen

Ekonomi-admin

Telefon: +46 (0)346-734 704
Email:
susanne.stormahsen@tikspac.com

Jonny Andersson

Jonny Andersson

Marknadskoordinator

Telefon: +46 (0)346-734 713
Email:
jonny.andersson@tikspac.com

Ajdin Dzemat

Ajdin Dzemat

Teamleader IT/Logistik/Production

Telefon: +46 (0)346-734 709
Email: ajdin.dzemat@tikspac.com

Therese Aronsson

Therese Aronsson

Grafisk designer

Telefon: +46 (0)346-734 706
Email: therese.aronsson@tikspac.com

Zanin Mirvic

Zanin Mirvic

Operations

Telefon: +46 (0)346-746 897
Email: zanin.mirvic@tikspac.com

Våra viktigaste medarbetare

Bamse

Bamse

Chefshund

Email: bamse@tikspac.se

Pepe

Pepe

Säkerhetschef

Email: pepe@tikspac.com