Kontakt os

Der er mange gode grunde til at kontakte os. Vil du vide mere om vores app til hundeejere? Eller vise, at din virksomhed arbejder for et bedre miljø? Du arbejder måske i en kommune, der gerne vil tilbyde sine borgere gratis hundeposer? Vent ikke med at kontakte os!

11 + 1 =

Sælg

Michael Vilebæk

Michael Vilebæk

Market Manager, Danmark

Telefon: +45 89880456
Email: michael.vilebaek@tikspac.dk   

Management

Stefan Arvidsson

Stefan Arvidsson

CEO

Telefon: +46 (0)346-734 721
Mobil: +46 (0)700-48 56 37 Email: stefan.arvidsson@tikspac.com
Daniel Hansson

Daniel Hansson

Salgschef Nordic

Telefon: +46 (0)346-734 690
Mobil: +46 (0)72-25 20 665
Email: daniel.hansson@tikspac.se   
Johan Nilsson

Johan Nilsson

CFO

Telefon: +46 (0)346-734 703
Mobil: +46 (0)705-86 80 45
Email: johan.nilsson@tikspac.com

Administration

Susanne Stormåhsen

Susanne Stormåhsen

Finans & Admin

Telefon: +46 (0)346-734 704
Email:
susanne.stormahsen@tikspac.com
Jonny Andersson

Jonny Andersson

Marketingkoordinator

Telefon: +46 (0)346-734 713
Email:
jonny.andersson@tikspac.com
Zanin Mirvic

Zanin Mirvic

Operations

Telefon: +46 (0)346-746 897
Email: zanin.mirvic@tikspac.com

 

Therese Aronsson

Therese Aronsson

Grafisk designer

Telefon: +46 (0)346-734 706
Email: therese.aronsson@tikspac.com

Vores vigtigste medarbejdere

Bamse

Bamse

Chefshund

Email: bamse@tikspac.se
Pepe

Pepe

Sikkerhed

Email: pepe@tikspac.com